BoDoMe EDELHOLZBDEN GMBH & CO KEG

Inside Website

Impresum...
U nas znajdziecie wszystko, czego szukacie

Dialog
Feedback, formularz email i Support ...

AGB
Ogólne warunki handlowe i płatności...

Serwis

W przypadku pytań, wątpliwości i jakichkolwiek problemów możecie się z nami skontaktować w każdej chwili:

Telefon +43 2236 379 0780
Telefon +43 2236 379 078 21

Support
Zapytania ogólne
 
Obecność na targach

Wiedeń, 15.01.2005 | Notka prasowa
Domotex, Hannover 15. - 18.01.2005 | Hala 9 | G17
> prezentacja certyfikowanej marki produktu BóDòMé
Worlds Finest Long Lasting Woods
Objekt: Schloss Petronell

Firma Intarsia Edelholzböden w Brnie od 15 lat zajmuje się z sukcesem trwałym zastosowaniem drewna w mieszkaniach i życiu. Założone przez inż. Bogdana Pisarka przedsiębiorstwo opiera się na wieloletniej tradycji rzemieślniczej i wypracowało sobie własną metodę obchodzenia się z wysokiej wartości materiałami: jakość w najczystszej i zwartej formie, połączona z pracowitością kompetentnego zespołu montażowego - na całym świecie!

Impulsem do stworzenia właściwej jedynie BóDòMé, marki była certyfikacja międzynarodowa FSC, której celem jest pozyskiwanie drewna trwałej jakości, nie jest już ona jednak wystarczająco wysokim wyzwaniem dla zakładów Intarsia. O wiele większe znaczenie ma wprowadzenie na rynek własnej, dodatkowej linii jakościowej produktów, która stała by się znakiem rozpoznawczym przedsiębiorstwa na rynku. Zgodnie z ideą Pana inżyniera Pisarka "proponujemy produkt najwyższej jakości w bardzo dobrej cenie", zaprezentowane zostaną od nowa produkty, które przeszły testy długich doświadczeń praktycznych.

Wprowadzana na rynek linia produktu, jest wzbogacona o kleje roślinne, lakiery oraz środki służące do pielęgnacji, które po raz pierwszy zostały zaprezentowane na Domotex. Wszystkie produkty są najwyższej jakości, oferują najniższy stopień obciążenia dla środowiska i od lat stanowią osobisty znak jakości firmy Intarsia, który został udostępniony na rynku z myślą o Państwu. Ponadto nowo opracowane komponenty stanowią znaczne ułatwienie przy wykonywaniu obróbki, co oznacza wzrost efektywności i ułatwienie dla rzemieślników. Dzięki przemyślanemu systemowi logistycznemu ceny produktów z linii BóDòMé są o 10% procent niższe od cen takich samych lub podobnych produktów.

Na stoisku G17 na targach Domotex można było zobaczyć także inny charakterystyczny dla marki dowód jakości, mianowicie element centralny został wykonany z 17-metrowego drzewa, którego korzenie pozostawiono, a drewno ułożono na podłodze wraz z pięcioma głównymi jego rodzajami, jakie stosuje firma BóDòMé. Personel targów odbywa szkolenie w zakresie łatwego w obsłudze systemu optycznego, jest także informowany o nowych produktach
Również system łączności powstał charakterystycznie dla zakładu, a na stosowanych ogromnych bilbordach króluje humor, największe dobro naszych czasów. Logo i pieczęć firmową stworzyli sami pracownicy firmy Intarsia, dzięki czemu ich wymowa jest bardziej autentyczna..

Objekt: Schloss Petronell
Objekt: Schloss Petronell

| Copyright(c) 2006 BóDòMé. Alle Rechte vorbehalten. | BóDòMé • Industriestrasse D 2 • A-2345 BRUNN AM GEBIRGE |
| Telefon +43 2236 379 0780 | Telefon +43 2236 379 07821 |